Załoga

O nas

Szanowni Państwo,

pragnąc podzielić się z Wami naszym 20-letnim doświadczeniem w branży rowerowej, wiedzą, nowymi pomysłami oraz nieustającą pasją, w 2015 roku otworzyliśmy w Kaliszu nowy sklep rowerowy, wyróżniający się nie tylko bardzo bogatą ofertą, ale i wyjątkowo solidnym serwisem. Jesteśmy sklepem GIANT STORE w najstarszym mieście Polski. Oferujemy wysokiej jakości części zamienne i akcesoria rowerowe, które od razu można zamontować w naszym punkcie serwisowym.

Naszym głównym celem jest uzyskanie zadowolenia Klientów - zarówno rowerzystów, pasjonatów, podróżników, jak i amatorów rekreacyjnych wycieczek. Aby to osiągnąć, dbamy o profesjonalizm na każdym szczeblu naszej działalności. Świadczymy nie tylko opiekę serwisową gwarancyjną i pogwarancyjną zakupionych u nas rowerów, ale również serwis wszelkich innych marek. Chętnie też zajmujemy się reaktywacją starych sprzętów, których sentyment nie pozwala tak po prostu wyrzucić, a które z różnych względów nie nadają się już do użytku.

Nie wyobrażamy sobie zakupu roweru bez jazdy próbnej, dlatego też, w przeciwieństwie do wielu innych punktów sprzedaży, udostępniamy taką możliwość naszym Klientom. 

Duży, przestrzenny parking oraz miła i fachowa obsługa sprawią, że zakupy w naszym sklepie będą dla Państwa przyjemnością.

Serdecznie zapraszamy!